Internetové kurzy angličtiny

Znalost cizího jazyka je v současnosti stále více zažitým standardem. Při studiu či žádosti o zaměstnání je angličtina brána již jako samozřejmost. Proto jsme se rozhodli vytvořit projekt, který každému může pomoci naučit se tento jazyk nebo si neustále prohlubovat a zdokonalovat jeho znalosti. Na našich stránkách naleznete velké množství kurzů, cvičení, testů a výukových pomůcek, které Vám pomohou požadovaného výsledku dosáhnout.
 

Na co se můžete těšit

Připravena je angličtina pro začátečníky i pokročilé formou samostudia v online kurzu. Obtížnost si jednoduše zvolíte v nastavení. Tento kurz pro Vás sestavili zkušení pedagogové a rodilí mluvčí, které uslyšíte i v audio nahrávkách. Kurzy obsahují velké množství slovíček, které tvoří základ každého jazyka. Součástí každého slovíčka je také jeho zvuková verze pro správnou výslovnost. Nalézt zde ale můžete i spoustu her, při kterých Vás jazyk bude zaručeně bavit. 

Učte se efektivně

Propracovaná aplikace Vám pomůže učit se opravdu efektivně, pozná totiž, které otázky Vám dělají problémy a potřebujete je opakovat častěji. V kombinaci s velmi rozsáhlou databází znalostí tvoří naše kurzy jedny z nejnavštěvovanějších na internetu. Můžete si také sestavit vlastní rozvrh, díky kterému budete mít učení přesně naplánováno. To ocení zejména studenti, kteří se potřebují připravovat na testy. Další výhodou je vytváření podrobných statistik o Vaší výuce, které Vám budeme pravidelně posílat na mail. Pokud se kurz rozhodnete koupit svých dětem, budeme Vás, rodiče, také pravidelně informovat. Jen za pár desítek korun měsíčně na Vás čeká velké množství variant efektivní výuky. Učte se snadno a chytře!