Online testy z českého jazyka

Nedovedete zvládnout studium českého jazyka pouze ze svých písemných materiálů? Něčemu ze studijních materiálů nerozumíte? Tápete v učivu?. Vám všem je on-line aplikace Chytré učení určena. Nastudujete od svého počítače bez nutnosti někam docházet všechno, co je potřeba znát u zkoušky z dospělosti. Díky nastavením lze intenzivněji procvičovat oblasti, které Vám dělají potíže.
 

Uvidím výsledky?

Samozřejmě. Celá aplikace je nastavena tak, že testuje získané vědomosti a kromě toho se zobrazuje doba, za kterou jsou jednotlivé otázky zodpovídány. Dosažené výsledky je možné porovnávat. U procvičování se při špatně zadané odpovědi hned zobrazí její správná varianta.
 
Díky používání programu je možné konzultovat problematiku s pedagogy nebo ostatními zaregistrovanými. Každý uživatel si zvolí sám, koho chce ke konzultaci přizvat. Aplikace má možnost osobního nastavení délky i náročnosti procvičování v souladu s individuálními požadavky uživatele. 
 

Co se vedle českého jazyka můžu naučit?

Uživatelsky příjemná aplikace umožňuje český jazyk procvičovat on-line na internetu. Pokud si potřebujete procvičit své jazykové znalosti, připravit se k maturitní zkoušce, nebo si otestovat další znalosti, www.chytreuceni.cz je k Vám k dispozici. Další řeči, ve kterých je možné se zdokonalovat, jsou anglický jazyk, německý jazyk, francouzský jazyk, ruský jazyk a španělský jazyk. Aplikace poskytuje také výuku matematiky, fyziky, přípravu na testy SCIO nebo na zkoušky v autoškole. Podklady projektu připravil tým odborníků, mezi nimiž jsou i rodilí mluvčí.