Proč se učit chytře?

Na základě několika vědeckých prací jsme vytvořili propracovaný algoritmus učení. Ten je založen především na častějším opakování problematických otázek. Aplikace časem sama pozná, v čem si nejsi zcela jistý, a podle toho automaticky upravuje studijní plán.

Díky Chytrému učení příprava na maturitu ještě nikdy nebyla tak snadná. Nejsi chytrý ze svých studijních materiálů? Nerozumíš něčemu, nebo v učivu doslova tápeš? Uč se chytře s on-line aplikací Chytré učení! Nastuduj vše, co po tobě učitelé u zkoušky dospělosti požadují. Procvičuj si intenzivněji látku, která ti dělá problémy. Otestuj nabyté vědomosti v souboji s časem. Dlouhodobě a přehledně porovnávej dosažené výsledky. Program Chytré učení také nabízí konzultaci s učiteli či jinými studenty. Sám si vybereš, kdo by to měl být. Dle svých potřeb si také celý systém nastavíš, a to včetně délky procvičování i náročnosti testování.
Zase ses nenaučil na písemku? Zapiš si jejich termíny do připraveného elektronického kalendáře. Aplikace se tomu přizpůsobí a připraví tě na všechny testy.
Poté co dokončíš učení, plody tvého úsilí se promítnou v přehledných a podrobných statistikách. Jestli jsi s rodiči kamarád, dovolíš aplikaci Chytré učení zasílání výsledků a dosaženého pokroku na jejich e-mail :-)

Vyber si z 9 nabízených předmětů k maturitě jen ty, které tě skutečně zajímají. Potom se rozhodni mezi třemi časovými licencemi – měsíční, roční a trvalou. Kromě toho je dostupná také multilicence pro rodiny, učitele a školy. 

Co vše zde můžeš najít?

  • desítky cizojazyčných učebnic
  • terabajty výukových videí
  • namluvené diktáty
  • povinná četba a slovíčka v mp3

Nauč se, co potřebuješ k maturitě

Angličtina

Zvládni nejužitečnější cizí jazyk dneška, bez něhož se na trhu práce jen těžko prosadíš. Zpracovali jsme pro tebe 13 nejrozšířenějších středoškolských učebnic angličtiny. Nauč se chytře všechny obsažené lekce a v klidu odmaturuj. Zorientuješ se v kompletně zpracovaných pravidlech gramatiky s odkazy na další zdroje. Nastuduješ si více jak 21 tisíc slovíček, 10 tisíc vět a reálie anglicky mluvících zemí. Práci ti usnadní více jak 6 tisíc ilustračních obrázků. Vše je namluveno a kontrolováno rodilým mluvčím i překladateli.

Němčina

Zdokonal se v jazyce našich nejbližších sousedů. Zpracovali jsme pro tebe 9 nejrozšířenějších středoškolských učebnic němčiny. Nauč se chytře všechny obsažené lekce a v klidu odmaturuj. Zorientuješ se v kompletně zpracovaných pravidlech gramatiky s odkazy na další zdroje. Nastuduješ si více jak 10 tisíc slovíček, 5 tisíc vět a reálie německy mluvících zemí. Práci ti usnadní více jak 6 tisíc ilustračních obrázků. Vše je namluveno a kontrolováno rodilým mluvčím i překladateli.

Francouzština

Domluv se pod Eiffelovkou i v africké poušti. Zpracovali jsme pro tebe 2 nejrozšířenější středoškolské učebnice francouzštiny. Nauč se chytře všechny obsažené lekce a v klidu odmaturuj. Zorientuješ se v kompletně zpracovaných pravidlech gramatiky s odkazy na další zdroje. Nastuduješ si více jak 6 tisíc slovíček, 3 tisíce vět a reálie francouzsky mluvících zemí. Práci ti usnadní více jak 6 tisíc ilustračních obrázků. Vše je namluveno a kontrolováno rodilým mluvčím i překladateli.

Ruština

Zvládni nejpoužívanější slovanský jazyk. Zpracovali jsme pro tebe 5 nejrozšířenějších středoškolských učebnic ruštiny. Nauč se chytře všechny obsažené lekce a v klidu odmaturuj. Zorientuješ se v kompletně zpracovaných pravidlech gramatiky s odkazy na další zdroje. Nastuduješ si více jak 6 tisíc slovíček, 3 tisíce vět a reálie rusky mluvících zemí. Práci ti usnadní více jak 6 tisíc ilustračních obrázků. Vše je namluveno a kontrolováno rodilým mluvčím i překladateli.

Španělština

Domluv se za Pyrenejemi i v jižní Americe. Zpracovali jsme pro tebe 7 nejrozšířenějších středoškolských učebnic španělštiny. Nauč se chytře všechny obsažené lekce a v klidu odmaturuj. Zorientuješ se v kompletně zpracovaných pravidlech gramatiky s odkazy na další zdroje. Nastuduješ si více jak 6 tisíc slovíček, 3 tisíce vět a reálie španělsky mluvících zemí. Práci ti usnadní více jak 6 tisíc ilustračních obrázků. Vše je namluveno a kontrolováno rodilým mluvčím i překladateli.

Čeština

Zvládni svou mateřštinu a získej potřebný přehled v české i světové literatuře. Zpracovali jsme pro tebe 50 knih z povinné četby. Stáhni si je také ve formátu mp3 a poslouchej je při cestě do školy nebo před spaním. Souvislosti ti do sluchátek vysvětlí učitelka češtiny. Projdi si více jak 1.000 otázek k maturitnímu testu. Procvič si všechny problematické okruhy z obecných poznatků o jazyce, pravopisu, slohu, skladby vět a významu slov. Odhal své nedostatky při 50 diktátech namluvených pedagožkou a zaměř se na ně. Odmaturuj v klidu z českého jazyka.

Matematika

Neboj se proniknout do tajů královny exaktních disciplín. Učitelé matematiky pro tebe zpracovali 1.000 maturitních příkladů. Na doprovodných videích pak vysvětlili, jak každý z nich vypočítat. Nech se provést kompletním středoškolským učivem matematiky textem i 20 hodinami videa. Počítej, procvičuj, a v klidu odmaturuj z matematiky.

Fyzika

Učitelé fyziky pro tebe zpracovali 1.000 fyzikálních maturitních příkladů. Nech se provést kompletním středoškolským učivem této technické disciplíny. Počítej, procvičuj, a v klidu odmaturuj z fyziky.

Ekonomie

Nech se provést kompletním středoškolským učivem ekonomie. Teorii i postupy při počítání ti učitelé vysvětlí pomocí videa. Počítej, procvičuj, a v klidu odmaturuj z ekonomie.

Rada na závěr

  • Máš potíže s pamatováním slovíček? Aplikace Chytré učení rozpozná, která to jsou. Stáhni si je ve formátu mp3 a nastav si četnost jejich opakování.
  • Nebo si problematická slovíčka vytiskni na kartičky a uč se je ve volných chvílích. Vyber si vzhled kartičky podle svých preferencí.


Po maturitě to teprve začíná

SCIO testy

Pochop logiku vysokoškolských SCIO přijímaček a dostaň se na svůj vysněný obor. Shrnuli jsme pro tebe důležité tipy a triky, které ti pomohou úspěšně složit přijímací zkoušku na vysokou školu. Nech si vysvětlit modelové příklady textem i na videu. Projdi si všech 500 příkladů a při simulacích skutečných testů zjisti, jak na tom jsi.

Autoškola

Řidičský průkaz je základem ambiciózního životopisu. Procvičuj si své dopravní znalosti v kompletně zpracovaných testech autoškol doplněných o rady a tipy instruktorů. Nauč se všechny značky a díky přehledným animacím i pravidla na zapeklitých křižovatkách. Vyzkoušej si nanečisto simulace skutečných testů a v reálné autoškole díky tomu získej řidičský průkaz.